روش و زمان مصرف معجون قهوه گیاهی دکتر کلان

روش و زمان مصرف معجون قهوه گیاهی دکتر کلان

روش استفاده از معجون قهوه دکتر کلان برای کاهش اشتها و لاغری

اگر عادت دارید به مصرف میاوه وعده، نوشیدنی دکتر کلان جایگزین میان وعده غذایی گردد و در صورت عدم استفاده از میان وعده، بین 15 تا 30 دقیقه قبل از وعده غذایی مصرف گردد.

طرز مصرف افزایش انرژی و تمرکز و حافظه دانشجویان و دانش آموزان

روش صحیح مصرف قهوه دکتر کلان بعد از وعده های غذایی اصلی مثل ناهار و صبحانه و قبل از رفتن به سر کلاس درس و یا جلسه امتحان و همچنین در مواقع استراحت ما بین امتحانات و کلاس و زنگ تفریح

روش مصرف برای ورزشکاران و افراد دارای فعالیت بدنی و جنسی و زناشویی

برنامه مصرف حداقل نیم ساعت الی 45 دقیقه قبل از شروع تمرینات سنگین و همچنین به عنوان نوشیدنی ما بین تمرینات علاوه بر تامین نیاز بدن به دلیل اینکه به صورت گرم مصرف می شود معایب استفاده از نوشیدنی های سرد را ندارد و باعث گرم نگه داشتن بدن در حین تمرین می گردد.

در روابط زناشویی برای افرادی که توان جنسی و شهوت کمی دارند، نیم ساعت قبل از آن و نیز برای سرحال شدن بعد از آن یک فنجان کامل بهتر است مصرف شود.

زمان مصرف نوشیدنی دکتر کلان برای سالمندان

ما بین صبحانه و ناهار به همراه میان وعده یا به تنهایی و همچنین در صورت دارا بودن خواب راحت بین ساعات 8 تا 10 شب و در صورت خواب ناسالم و یا کم خوابی بین ساعات 4 تا 5 بعدازظهر و در هنگامی که احساس ضعف می کنند.

[stextbox id=”info” direction=”rtl”]برای افراد معمولی در سن های مختلف و افزایش انرژی چی بدن و سلامتی و کاهش و رفع مشکلات روحی و جنسی و جسمی و تقویت حافظه و تقویت گوارش و جاذب مواد غذایی می توان به طور روزانه یک تا 2 ساچت مصرف کنید.[/stextbox]

برای کاهش و رفع مشکلات گوارشی 

نیم ساعت تا 45 دقیقه بعد از هر وعده غذایی اصلی و حدکثر 2 ساچت در روز بهتر است مصرف شود.

طرز مصرف برای کاهش و جلوگیری از سردردهای میگرنی و عصبی و گردشی

در موقع احساس حالت سردرد و یا حالت حمله میگرنی می توانید این نوشیدنی دکتر کلان را سریع در یک فنجان آب داغ بریزید و مصرف کنید.

مقدار آب داغ و درجه لازم برای تهیه نوشیدنی داغ قهوه دکتر کلان

محتوای کامل ساچت را آب داغ 90 تا 100 درجه را در یک فنجان 100 تا 120 میلی لیتر حل کنید.