تشریک مساعی تونگات علی، جنسینگ و دکتر کلان برای تقویت قوای جنسی و شهوت

تشریک مساعی تونگات علی، جنسینگ و دکتر کلان برای تقویت قوای جنسی و شهوت

ترکیب جنسینگ پاناکس و تونگات علی با کافی میکس دکتر کلان برای تقویت نیروی جنسی بدن و افزایش شهوت در روابط زناشویی

در این مقاله قصد داریم در مورد اثرات ترکیب درخت لانگیفولا مالزی معروف به شاخه محمد علی یا جنسینگ مالزیایی و جنسینگ پاناکس کره ای یا چینی در معجون کافی میکس سنتی 1*8 دکتر کلان صحبت کنیم که مصرف روزانه آن باعث تقویت قوای جنسی در سن جوانی یا پیری و افزایش شهوت برای روابط زناشویی می شود.

در مورد داستان محمد علی و کشف تونگات علی و پیرمرد 80 ساله با نیروی جنسی بالا و مردی که با مصرف شاخه آن نعوظ داشت نیز می توانید در این مقاله بخوانید.

در معجون کافی میکس 100 درصد گیاهی دکتر کلان از عصاره شاخه محمد علی معروف به تونگات یا تنگات علی و جنسینگ پاناکس و زنجبیل به مقدار کافی و لازم برای اثر بخشی روزانه استفاده شده است تا اثرات کوتاه مدت و بلند مدت جهت رفع مشکلات روحی، جنسی و جسمی برای آقایان و خانم ها داشته باشد.

coffee_banner_b

این کافی میکس سنتی به دلیل ترکیبات گیاهی ریشه ای جنسینگ، زنجبیل و تونگات علی، می تواند یک ویاگرای طبیعی سنتی و تقویت کننده نیروی جنسی برای خانم ها و آقایانی که دچار ضعف قوای آمیزش و روابط جنسی یا زناشویی شده اند باشد.

و علاوه بر اینکه در سلامتی بدن و مشکلات روحی، اعصاب و سیستم گوارش بدن تاثیرات مثبت برای همه و زود بازده برای بعضی افراد دارد.

 • انرژی زا طبیعی
 • دارای آنتی اکسیدان
 • خاصیت چربی سوز طبیعی
 • رفع اشتهای زیاد و کاهش گرسنگی
 • ضد نفخ معده
 • ضد حالت تهوع
 • هضم کننده مواد غذایی مصرفی
 • کاهش و رفع مشکلات گوارشی
 • شادی آور و تقویت اعصاب
 • ضد افسردگی
 • کاهش اضطراب
 • کاهش استرس
 • تقویت حافظه و تمرکز
 • کاهش و رفع دردهای بدنی، سر و مفاصل

در آقایانی که مشکلات جنسی نداشته باشند، استفاده از جنسینگ و تونگات علی برای تقویت قدرت باروری، اسپرم سازی و سلامتی پروستات بسیار موثر است.

panax-ginseng-benefits

در طی تحقیقات به‌عمل‌آمده مشخص‌شده است که جنسینگ پاناکس می‌تواند بهبود کلی عملکرد جنسی در مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند، کمک کند. همچنین استفاده از کرم‌های ترکیبی برای درمان انزال زودهنگام نیز می‌تواند مؤثر باشد.

طبق تحقیقاتی که در مجله پزشکی American Journal of Urology به چاپ رسیده است، نتایج مطالعات انجام‌شده در مورد تأثیر پاناکس جنسینگ بر روی مردان نشان می‌دهد که این گیاه قابلیت بهبود اختلال در عملکرد نعوظ را داراست.

کسانی که حدود 900 میلی‌گرم از پودر جنسینگ را به‌ طور مرتب و 3 بار در روز به مدت 8 هفته دریافت می‌کردند، نتایج چشم‌گیر در علائم عملکرد جنسی خود را تجربه کرده درحالی‌که گروه دیگر که از دارونما استفاده می‌کردند، هیچ‌گونه علائمی مشاهده نکردند.

tongkat-ali_herb_root

تونگات یا شاخه علی (Tongkat Ali)

استفاده از این گیاه توسط مردان سال‌هاست که در کشورهای مختلف سابقه دارد. این گیاه به‌عنوان ویاگرای آسیایی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

علت این نام‌گذاری آن است در یک منطقه خاص در مالزی، تایلند، اندونزی و دیگر کشورهای آسیای شرقی رشد می‌کند.

تونگات علی (Tongkat Ali) برای درمان اختلال عملکرد نعوظ در مردان، افزایش میل جنسی، قوای جنسی و عملکرد جنسی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تصور می‌شود که این گیاه با تأثیرگذاری به سطح ترشح تستسرون که همان هورمون غالب مردانه است، می‌تواند چنین تأثیراتی را در بدن موجب گردد.

تستسترون ویژگی‌های جنسی اولیه و ثانویه را در مردان به وجود می‌آورد و باعث حفظ سلامت قلبی و عروقی در بدن است.

علاوه بر آن، این هورمون در درمان اختلال نعوظ، جایگزینی چربی‌ها با عضلات، افزایش سطح انرژی، افزایش میل و قوای جنسی و ایجاد روحیه و حال خوب و متعادل در مردان نقش مهمی دارد.

تونگات علی گیاهی بسیار ارزشمند و مهم برای بدن‌سازانی است که قصد دارند بدنی کم‌چربی، پر عضله و قدرتمند داشته باشند.

تونگات گاهی بسیار مغذی است که توانایی‌هایی تأثیرگذاری بالایی دارد.

بسیاری از مردان مسن کاهش تستسترون و دیگر هورمون‌ها را تجربه می‌کنند. مشکل و بیماری که به نام سندرم آندروپوز می‌گویند. سندرم آندروپوز می‌تواند منجر به کاهش پاسخ و عملکرد جنسی، کاهش سطح انرژی، افزایش چربی بدن و افسردگی شود.

مردان زیادی هستند که با مشکل آندروپوز دست‌وپنجه نرم می‌کنند. زمانی که بدن فرد دیگر مانند گذشته کار نمی‌کند و عملکرد خوب گذشته را ندارد، فرد کلافه و سردرگم می‌شود و به دنبال راه‌حلی برای درمان آن می‌گردد.

گیاه مالزیایی تونگات علی (Tongkat Ali) که به‌صورت جهانی بانام Eurycoma Longfolia شناخته می‌شود، درمانی سنتی و بسیار محبوب است. مصرف اولیه این درمان بهبود و افزایش سلامت جنسی و حمایت از سطح هورمونی طبیعی در مردان هست.

best-price-for-tongkat-ali-root-with-good-quality-1537147

تونگات علی و تأثیر آن بر افزایش تستسترون

ریشه گیاه تونگات علی مدت‌هاست که به‌عنوان یک داروی تقویت قوای جنسی، درمانی برای اختلالات جنسی ناشی از افزایش سن و درمان علائم آندروپوز به کار گرفته می‌شود.

ریشه این گیاه حاوی ترکیباتی است که در تحقیقات به‌عمل‌آمده در رابطه با تحریک قوای جنسی، افزایش کیفیت منی و حمایت از رشد عضلات حیوانات مختلف، بسیار مؤثر و قدرتمند ارزیابی‌شده‌اند.

در مطالعه‌ای که در سال 2012 در مالزی انجام گرفت، از میان 67 مرد، تنها 35 درصد از آن‌ها سطح نرمال تستسترون در بدن خود داشتند.

این افراد پس از یک ماه استفاده از مکمل غذایی تونگات علی، دوباره مورد آزمایش قرار گرفتند. نتایج نشان می‌داد که پس از اتمام این دوره تعداد افرادی که سطح تستسرون طبیعی در بدن خود داشتند به بیش از 90 درصد افزایش‌یافته بود.

در مطالعه‌ای دیگر که دو سوی کور و کنترل‌شده با دارونما بود، مشخص شد که مردانی که تونگات علی را به‌صورت روزانه مصرف می‌کنند وضعیت عملکرد نعوظ بهتر، میزان قوای جنسی و حجم منی بیشتری را تجربه می‌کنند.

حتی برخی از آن‌ها با استفاده از جنسینگ، کاهش میزان چربی در بدن خود را نیز مشاهده کردند.

man-woman-faces_small_thumb

تونگات علی و تأثیر آن بر افزایش باروری مردان

هرچند که نمی‌توان گفت تمام افرادی که از تونگات علی استفاده می‌کنند، خواهان افزایش قوای جنسی و باوری هستند، ولی به‌هرحال ذکر این موضوع مفید است که بگوییم حمایت هورمونی تونگات علی همچنین می‌تواند به داشتن اسپرم‌های سالم و کیفیت بالاتر اسپرم‌ها هم کمک کند.

کیفیت اسپرم با معیارهای حجم، غلظت و میزان تحرک اسپرم‌ها سنجیده می‌شود و می‌تواند بر باروری مردان تأثیرگذار باشد.

در مطالعه‌ای که بر روی مردان انجام‌شده است، 67 درصد از مردانی که از تونگات علی به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند بهبود چشم‌گیر در کیفیت اسپرم را مشاهده کرده‌اند که تأثیر آن تا 1 ماه پس از شروع اولیه مطالعه ادامه داشت. تقریباً 15 درصد از شرکت‌کنندگان در آزمایش پس‌ازآن این دوره، بارداری همسرشان را گزارش کردند.

طریقه استفاده از تونگات علی

فرآیند استخراج پیچیده و البته کامل مواد ریشه تونگات علی به این شکل است و علت تأثیرگذاری چشم‌گیر فرمول‌هایی که از این طریق برای استخراج مواد تونگات استفاده می‌کنند نیز همین مسئله است.

در حقیقت بسیاری از شرکت‌ها از تونگات علی ارزان‌قیمت، کم کیفیت و کم‌ارزش ازنظر ترکیبات استفاده می‌کنند که تأثیر چندانی بر افزایش قوا، عملکرد و میل جنسی فرد ندارد.

کشف اولیه تونگات علی

مردمان بومی اندونزی در افسانه‌های خود از تأثیرگذاری و قدرت‌های فوق‌العاده ریشه این گیاه و نام و اصالت آن، صحبت به میان آورده‌اند.

طبق این افسانه‌ها قرن‌ها پیش، ریش‌سفید یکی از قبیله‌های اندونزی، محمدعلی نام داشته است.

محمدعلی نامی است که در میان مالزیایی‌ها بسیار مرسوم هست. محمدعلی که احتمالاً هشتاد یا نود و اندی سال داشته یک روز برای شکار به اعماق جنگل می‌رود.

او با پیش روی در جنگل گم می‌شود و راه خود را به خانه گم می‌کند. پس از سپری شدن چند روز، محمدعلی که به‌شدت گرسنه بود، برای رهایی یافتن از مرگ شانس خود را با جویدن یک شاخه درخت امتحان می‌کند.

ازقضا درختی که محمدعلی از آن خورده بود، همان تونگات علی بوده که زندگی محمدعلی را نجات می‌دهد. او با خوردن تونگات، نیرو و انرژی خود را بازیافته و نهایتاً راه خود را به روستای خود دوباره پیدا می‌کند.

او به همراه خود ریشه عجیب و مرموز گیاهی که جانش را نجات داده بود به روستایش می‌آورد.

البته موقع بازگشت به روستا اولین چیزی که توجهش را جلب می‌کند، افزایش قابل‌توجه و چشم‌گیر میل جنسی‌اش بود. او سپس راز خود را با دیگر افراد قبیله و روستا در میان گذاشت و به این صورت گیاهی که یافته بود به نام خود او یعنی تونگات علی مشهور شد.

تونگات در زبان محلی مالزیایی به معنی شاخه است و تونگات علی به معنی «شاخه علی» هست.

در مورد تأثیر عصاره تونگات علی دو مطالعه بالینی صورت گرفته است که شواهدی دال برافزایش تستسترون و تعداد اسپرم در مردان به علت استفاده از تونگات علی را ارائه می‌دهد.

مطالعه‌ای که در سال 2009 توسط دانشگاه School of Pharmaceutical Sciences در دانشگاه سینز مالزی (University Sains Malaysia) بر روی موش‌های نر انجام گرفت، نشان داد که مقایسه میان گروه کنترل و گروه تحت آزمایش، نشان از تأثیر چشم‌گیر عصاره لانگیفولیا برافزایش سطح پلاسما تستسترون دارد.

در مطالعه دیگری که در سال 2010 توسط دانشکده فیزیولوژی دانشگاه کبانگسان مالزی (University Kebangsaan Malaysia) انجام شد، مشخص گشت که موش‌های نر که تحت داروی لانگیفولیا قرارگرفته بودند تعداد و میزان تحرک اسپرم بالاتری نسبت به گروه کنترل دارند.

child-marriage-new-york-times-square-social-experiment

تأثیر تقویت جنسی و انرژی زا بودن تونگات علی بر پیر مردان بومی اندونزی

مردم قبایل و بومی اندونزیایی باافتخار شادابی و توانایی جنسی خود را به معرض نمایش می‌گذارند که درواقع نتیجه استفاده روزانه از تونگات است.

یکی از تأمین‌کنندگانی که در جاکارتا کار می‌کند و مواد و امکانات موردنیاز سه روستای کوچک در شمال جزیره سوماترا را به عهده دارد در مورد تونگات علی چنین می‌گوید:

«این گیاه در آنجا پاساک بومی یا Pasak Bumi نام دارد که به معنی میخکوب شده در زمین است. این نام به این حقیقت اشاره دارد که این ریشه در عمق بسیار زیاد داشته و در حدود 2.5 متری در داخل زمین قرارگرفته است.

به همین دلیل کشت این گیاه بسیار دشوار هست. هرچند که امروزه مردم محلی قادرند بدون رساندن هیچ‌گونه آسیب به جنگل‌های مقدسشان، این درختان را تنها به کمک دستشان برداشت کنند.»

میزان غلظت ترکیبات مغذی در ریشه این گیاهان بسیار زیاد است و فرمول‌های گیاهی غنی و برتر از ریشه این گیاه استفاده می‌کنند.

درواقع افراد محلی تنها از ریشه‌های درختانی استفاده می‌کنند که حداقل 10 سال سن داشته باشند. ازنظر آن‌ها فقط درختانی که به این سن رسیده باشند کیفیت و توانایی لازم برای افزایش قدرت و توانایی جنسی مردان قبیله رادارند.

یک تامین کننده گیاهی که در قبیله‌های مالزی مشغول است در مورد تجربه‌اش از تونگات علی می‌گوید: زمانی که با مشکل نعوظ مواجه شده بودم، تقریباً هر گیاه و هر محصول گیاهی که می‌شناختم و پیدا می‌کردم را برای این منظور استفاده می‌کردم تا شاید مشکلم برطرف شود.

بیشتر آن‌ها اصلاً تأثیری بر بدنم نداشتند. فقط بعضی از آن‌ها بودند که تأثیرات بسیار کمی مشکلم داشتند، هرچند که این تأثیر آن‌قدر زیاد نبود که بتوانند زندگی جنسی من را به‌طور کامل درست کنند.

تنها چند عدد از این گیاهان دارویی بودند که واقعاً تأثیرگذار ظاهر شدند و تونگات علی بهترین آن‌ها بود.

پس از استفاده از تونگات علی میل جنسی بسیار زیادی پیدا کردم و تنها پس از یک ساعت پس از مصرف آن می‌توانستم نعوظ کامل داشته باشم.

البته خیلی سریع فهمیدم که کیفیت محصولی که استفاده می‌کنم تأثیر خیلی زیادی دارد. با پیش روی بیشتر برای پیدا کردن بهترین مکمل غذایی و کمک‌کننده به رفع مشکل جنسی، نهایتاً تصمیم گرفتم به منبع تولید و رشد بیشتر این گیاهان دارویی سفر کنم.

درنتیجه سه سال پیش برای اولین بار به اندونزی سفر کردم تا باکیفیت‌ترین تونگات علی روی زمین را بیابم.

در روستای لینگا اعضای قبیله باتاک (Batak) سکونت دارند و بسیار مهمان‌نواز هستند.

در این مدت رابطه خوبی با رئیس قبیله برقرار کردم. مردی که حداقل 80 سال سن داشت و نام او ساپتو (Sapto) بود.

من با ساپتو و دیگر مردان قبیله هرروز به اعماق جنگل می‌رفتم تا ریشه تونگات علی جمع‌آوری کنم.

بیشتر افرادی که در کنار او بودند نیمی از سن او را داشتند ولی بااین‌حال ساپتو همیشه بهتر و سرزنده‌تر از آن‌ها بود و استقامت و قدرت بیشتری داشت.

زمانی که در مورد راز این استقامت و نیرو در این سن و سال پرسیدم، او لبخندی زد و به تکه‌ای از شاخه تونگات علی که برداشت کرده بود نگاه کرد.

ساپتو هم تجربه‌ای مشابه محمد علی که قرن‌ها پیش در جنگل گم‌شده و زندگی خود را به کمک تونگات علی نجات داده بود، داشت.

آقای ساپتو همانند تمام مردم قبیله‌اش هرروز از درخت تونگات علی تغذیه می‌کند. قوی‌ترین نشانه و اثبات برای تأثیرگذاری تونگات علی زمانی مشخص شد که ساپتو ماجرای همسرش را برای من تعریف کرد.

زن اول ساپتو چندین سال پیش فوت کرده و پس‌ازآن، او با زنی جوان دوباره ازدواج‌کرده بود. زنی تقریباً 30 ساله یا شاید جوان‌تر. آنچه مشخص بود این بود که این زن جوان کاملاً از رابطه زناشویی خود راضی بود.

1 Comment

پاسخ دهید